Bilgi

Vakıfbank mobil bankacılık kredi erteleme nasıl yapılır Biliyor Muydunuz? (Resimli Anlatım)

Vakıfbankın sunduğu mobil bankacılık üzerinden kredi erteleme nasıl yapılır, yapamıyorum, bulamıyorum gibi sıkıntı içersinde olanlara kesin çözüm sunuyorum. Telefonunuzdan mobil bankacılığı açtığınızda arama alanından yada vibi nin yardımıyla bulmanız imkansız.

Vakıfbank mobil bankacılıktan konut kredisi yada bireysel kredi ertelemek için şimdi sizlere bahsedeceğimiz adımları izlemeniz yeterli olacak. Fakat şunu bilmelisiniz ki kredi erteleme talebinizde erteleme az miktarda erteleme faizi uygulanmaktadır. Ne biliyorsun diye soracak olursanız benimde şahsıma ait konut kredim var ve bugün 10.04.2020 tarihinde erteleme talebinde bulunduğumda sonuç şu şekilde çıktı.

35 ay taksidim kaldı. 65 bin tl kredi çekmiştim ve 831 tl aylık kredi ödüyordum. 3 ay ödeme yapmayacağım, 3 ay sonra geri kalan 35 ay ödemem 848 olarak güncellendi. Yalan olmasın 560 tl civarı faiz geldi.

Gel gelelim asıl konumuza. Vakıfbank mobil bankacılık kredi öteleme yapmanız için aşağıda ki adımları izlemeniz yeterli.

Kredi Erteleme

Resimdeki ok ile gösterilen alana tıklıyoruz.

2. Adımda ise Sözleşme/Belgeler alanıan tıklıyoruz.

3. adım da ise tıklamanız gereken alan belli zaten göreceksiniz.

4. adım da son aşamamız.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]


Bir önceki makale olan Çocuklar Neden Küfür Ederler ve Küfür Etmelerini Engellemek İçin Ne Yapılacağını Biliyor Muydunuz? başlıklı yazımızı biliyor muydunuz?